Menu
Zapytanie ofertoweAtest PZHBAZALT - GRACZE

Rady wykonawcze


Wszystkie roboty ociepleniowe powinno się wykonywać w temperaturze + 5 st. do + 25 st. C, przy bezdeszczowej i najlepiej bezwietrznej pogodzie. Nie należy prac ociepleniowych wykonywać przy bezpośrednim silnym nasłonecznieniu i przy silnym wietrze, gdyż ma to niekorzystny wpływ na układanie i wysychanie tynków. Przeważnie uniemożliwia właściwe wyprowadzenie wzoru, powoduje zbyt szybkie wysychanie i z tym związane obniżenie przyczepności do podłoża oraz spadek wytrzymałości. Najlepszym okresem do wykonywania dociepleń jest przełom wiosny i lata. Letnie upały lub wątpliwa aura jesienna wymagają dużej ostrożności od wykonawców robót ociepleniowych.

Prace ociepleniowe ze styropianem grafitowym różnią się nieco od prac ze styropianem "białym". Podczas transportu i składowania styropian grafitowty należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Powierzchnia na którą montowane są płyty powinna być osłonięta specjalną siatką zaciemniającą zamontowaną na rusztowaniu, by promienie słoneczne nie powodowały uszkodzenia styropianu, a także nie nagrzewały ściany przed w trakcie i bezpośrednio po przyklejeniu płyt. GRA - STYR Dział Handlowy

Aktualności
Witamy na stronie GRA - STYR. Mamy nadzieję, żę będzie ona pomocna w zapoznaniu się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
Kontakt

Gra-Styr
Gracze, woj. opolskie
tel. 77 4609 038

Sekretariat:101
Dział handlowy: 103
104
Fax: 106

Data aktualizacji strony: 07-01-2015
Copyright by www.grastyr.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.